Hakkımızda

_

Hakkımızda

Seray Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Sn. Fariz ERDEMIR tarafından Bursa’da 1990 yılında kurulmuştur. 1985 yılından itibaren küçük çaplı üretim yapan dokuma fabrikası iken her yıl büyüyerek gömleklik kumaş imalatı ve satışında uzmanlaşmış ve konusunda Türkiye’nin önde gelen gömleklik kumaş üreticisi firmalarından biri haline gelmiştir.

Bugün itibariyle; 30.000 m2 kapalı alanda 1. kalite ve dünya standartlarında üretimini yaptığımız, aylık yaklaşık 1.000.000 metre, yıllık 12.000.000 bulan polyester pamuk karışımlı gömleklik kumaş dokuma üretim kapasitemiz ile sektörde ayrıcalıklı bir yer edinmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Dokuma fabrikamız yanında sahip olduğumuz kendi boyahanemizde kumaşlarımız, en son teknoloji ürünü makineleri kullanarak boyama, yıkama, apre, gaze, sanfor, kalender vs.  işlemlerinden geçirilerek satışa sunulmaktadır. Kumaş üretiminde kullandığımız iplik ve boya kimyasallarında çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen, uluslararası kalite standartlarına uygun malzemeler kullanılmaktadır.

Firmamız, Türkiye’de klasik desen gömleklik kumaş denildiğinde ilk akla gelen firmaların başında gelmektedir.  Fabrikamızda 1. sınıf kalite kumaşlar klasik desenlerde; armürlü, çizgili, ekose, oxford, şamre türü kalitelerden, yüzlerce desenden binlerce renkte milyonlarca metre kumaş üretilmekte ve satışa hazır halde stoklanmaktadır. Sezonluk değişme gösteren Koleksiyonlarımızdaki mevcut desenlerden üretilen kumaşlar stoklarımızda her an mevcut olup, bu sayede müşterilerimizin anlık taleplerine hemen cevap verilmektedir. Stok bazlı çalışmanın müşteri memnuniyetinin en önemli şartlarından biri olduğunu yaşayarak gören bir firmayız. Özel, kaliteli ve yenilikçi üretim anlayışı ile birlikte son derece geniş ürün çeşidine sahip olan firmamız, her zaman siz değerli müşterilerimizin emrindedir.

Öncelikli hedefimiz, kalitesi sürekli kontrol edilen hatasız kumaşlarımızı siz değerli müşterilerimize rekabetçi fiyatlarla sunmaktır. Güvenilirlik ve süreklilik ana prensiplerimiz arasındadır. ‘’İtibarımız paramızdan kıymetlidir’’ sözü her zaman düsturumuz olmuştur.

Koleksiyonumuzda mevcut ürünlerimiz modern teçhiz edilmiş fabrikamızda ve depolarımızda sürekli mevcut olup satışa hazır bulunmaktadır. Ürettiğimiz kumaşlar gerek iç piyasada gerekse yurt dışı pazarlarda artan oranlarda ilgi görmekte olup, ihracatımız genellikle Avrupa ülkelerine; İngiltere, İtalya,  Fransa, İspanya, Almanya, Yunanistan, Polonya,  Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Ukrayna, Rusya, Macaristan, Sırbistan, Karadağ, Makedonya, Bulgaristan, Romanya vs. ve bunlara ilaveten, İran, Ürdün, Suriye, Lübnan, Fas, Tunus, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri ve Avustralya olmak üzere ihraç edilmektedir.

Hedefimiz yurdumuzda üretim yapıp sürekli büyüyerek bir dünya markası yaratmaktır.

Daha fazla bilgi talebiniz ve siparişleriniz için: seraytekstil@seraytekstil.com.tr  e-mail adresimiz ile bizimle temasa geçebilir ya da aşağıda belirtilen adreste bulunan firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seray Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.,

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, Menekşe Sokak No:1 Bursa / Türkiye

Tel:  0090 224 261 3504-05-06   Fax: 0090 224 261 3507

E-Mail: seraytekstil@seraytekstil.com.tr   –  Web site: www.seraytekstil.com.tr

SERAY TEKSTIL
37 Yıllık Tecrübe
tr_TRTurkish